Новини  Форум  Річки   Озера  Моря  Пам'ятка  Словничок  Радіація  Посилання  Для листів
Этот некоммерческий ресурс создан для активных туристов-водников, для быстрого и удобного «скачивания» информации при подготовке к самодеятельным путешествиям на байдарках, катамаранах, плотах и других гребных судах.
При использовании материалов, выложенных на www.poezdnik.kiev.ua, просьба ссылаться на доменное имя и название ресурса («Водный туризм Украины») или, просто давать ссылку на страницу, что является одной из самых замечательных возможностей Интернета.
Новое сообщение
Профессионально изготавливаю сублимированные (обезвоженные) продукты питания: сушеное мясо (говядина, курица, свинина), сушеные овощи, рыба, творог, борщ, хумус, паштет, омлет, хлебцы из проросшего зерна, конфеты из сухофруктов и орехов. (050)442-3066, (097)660-7619
Георгий : batalin99@ukr.net
Святославом Заставським створена сторінка-група «Водний туризм України» на Facebook. Запрошуємо всіх бажаючих. Щоб увійти в групу треба: створити свою особисту сторінку на Facebook, зайти на сторінку «Водний туризм України» на Facebook, натиснути на «Приєднатися».
Сергій : poezd@i.com.ua
Поход по Днестру в конце сентября - нужен человек ( есть одно место в байдарке)
Борис : bill33361@i.ua
07.08.2015 58 км Неманом, від мосту в селищі Пренай до Круоніскої ГАЕС (гідроакумулююча електростанція), за сонячної погоди і спеки +34, були успішно подолані в одиночці "Скіф" (для академічного веслування), лише з одним виходом на берег, за 6 годин. 8-го і 9-го серпня була велика програма на дистанціях від 20 км до 1 км та 500 м спринту для туристичних байдарок, каяків, каное, човнів-драконів, човнів вікінгів.
Колекціонер річок : CollectionRivers@mail.ru
Хто має шенгенську візу, дійсну хоч до 12 серпня 2015 року, може взяти (6-9.08.2015) участь у Традиційному міжнародному веслярському фестивалі на річці Неман Бірштонас, Литва). Програма російською http://www.birstononemunas.lt/regata/ru/ . Як є байдарочник, який може і мріє подолати 50 км або 70 км за течією за один день, то нам їхати утрьої буде ДЕШЕВШЕ (двоє автівкою вже їдуть). Якщо будуть пропозиції, то ми можемо поєднатися у більшу машину чи мікроавтобус. = Колекціонер річок = CollectionRivers@mail.ru
Колекціонер річок : CollectionRivers@mail.ru
Група водників для подорожі на байдарках по морю, дунайським і дністровським плавням з 26.06 по 05.07.15 шукає туристку, яка любить і вміє готувати рибні страви.
Сергій : poezd@i.com.ua (066)368-9945
Скоро воднікам треба буде вибирати маршрути на Алясці, Норвегії, Грузії, Швеції, Фінляндії та ін. Тим, хто трохи бажає заощадити на літаках пропонується список лоукостерів, виконующих рейси з України
рр : а@f
С 1 января 2015 года въезд и выезд из России должен был осуществляться только по загранпаспортам, но российские власти приняли решение отложить этот вопрос касательно граждан Украины. На территорию России граждане Украины по-прежнему могут въезжать по внутренним паспортам, но для их дальнейшего пребывания и осуществления трудовой деятельности в РФ им теперь нужно приобрести патент. Получение виз по-прежнему не требуется.
ааа : dd@dd
На відео https://www.youtube.com/watch?v=uNXh9gXDd2Y дивись рекордний стрибок на каяці (водоспад - 56.7 м)
ааа : poezd@i.com.ua
Для туристов, альпинистов, велосипедистов, рыбаков и других путешествующих!!! Профессионально изготавливаю сублимированные (обезвоженные) продукты питания: сушеное мясо (говядина, курица, свинина), сушеные овощи, рыба, творог, борщ, хумус, паштет, омлет, хлебцы из проросшего зерна, конфеты из сухофруктов и орехов. (050)442-3066, (097)660-7619
Георгий : batalin99@ukr.net

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 | Далее>>

Посмотреть:

Почитать: